Strona główna Wyślij e-mail Deutsch English Suomi

OFERTA SPECJALNA

Spotkania po latach w Hotelu Wojciech w Augustowie Imprezy firmowe w Hotelu Wojciech w Augustowie

NEWSLETTER

E-mail:

Zgadzam się z Polityką Prywatności

HOTEL Z SERCA PUSZCZY AUGUSTOWSKIEJ

Augustów - stolica turystyczna Polski Północno-Wschodniej. Hotel Wojciech zlokalizowany jest 7 kilometrów od centrum Augustowa, w sercu Puszczy Augustowskiej, na cyplu pomiędzy jeziorem Białym, a jeziorem Staw Wojciech, przy drodze krajowej nr 16, Augustów - przejście graniczne z Litwą w Ogrodnikach, z dala od miejskiego zgiełku i hałasu.

Lokalizacja GPS: N 53o51'53,8" E 23o04'28,4"

W sąsiedztwie znajduje się Sanktuarium Maryjne w Studzienicznej i śluza Przewięź położona na szlaku kanału Augustowskiego.
Unikalna lokalizacja, wysoki standard wyposażenia hotelu i świadczonych usług, uprzejmy personel to gwarancja zadowolenia wszystkich gości.
Hotel Wojciech w Augustowie dysponuje 25 komfortowo wyposażonymi pokojami, restauracją, barem, doskonale wyposażonymi klimatyzowanymi salami konferencyjnymi oraz świetnie rozbudowaną częścią rekreacyjną.
W Hotelowym Centrum Rekreacyjnym czeka na Państwa basen, sauna, siłownia, solarium, gabinet kosmetyczny, sala bilardowa, kort tenisowy (sztucznie oświetlany), wypożyczalnia sprzętu sportowego (rowery trekkingowe, Nordic Walking) i własna przystań wodna (łodzie wędkarskie, kajaki, rowery wodne).
Hotel posiada również własne Centrum Konferencyjne na które składają się 2 sale konferencyjne i salonik Business Centre.
W otoczeniu hotelu: Puszcza Augustowska, Jezioro Białe (w odległości 70 m) oraz jezioro Staw Wojciech (w odległości 150 m).
Zapraszamy na Mazury do Puszczy Augustowskiej.
Galeria pokoi Hotel *** SPA WOJCIECH - Augustów Mapa dojazdu Hotel SPA nad jeziorem Pogoda w Augustowie
Facebook